KULÜBÜMÜZ

FFC SİZE NE GİBİ AYRICALIKLAR KAZANDIRIR ?

Bir aile projesinin yanında bir yaşam projesidir. Yaşamınızı yönetir,anınızı eşsiz kılar ve en çok ihtiyaç duyduklarınızla sizleri daha değerli hissettirir.

Ailenizle birlikte sevdiğiniz sanatçıları dinlemek, eğlenmek veya kaliteli zaman geçirebilmek için şehir dışı planlar yapıyor, yüksek bütçeler ayırıyorsunuz. Kendi şehrinizde çocuklarınızla birlikte gidebileceğiniz, sizin tarafınızdan seçilen ünlü sanatçıların yer aldığı konserler ve organizasyonların düzenlendiği bir aile projesine ne derdiniz?

Yetişkin Üyelerimiz İçin Bütün Bir Yıl

 • Sizin Tercih Ettiğiniz Sanatçı Konserleri
 • Stand Up Gösterileri
 • Anne ve Babalar Gününde Özel Etkinlikler
 • Aile ve İş Hayatınıza Katkı Sağlayacak Seminerler
 • Aile Yarışmaları ve Piknikler
 • Fasıl ve Nostalji Geceleri
 • Ve Çok Daha Fazlası...

Çocuklarımız İçin

 • FFC Yıllık Çocuk Kulubü Programı
 • Çocuklarınızın Yaş Gruplarına Özel Birbirinden Farklı Oyunlar, Gösteriler ve Aktiviteler...
 • Çocuk Tiyatroları
 • Çocuk Gelişimi Üzerine Seminerler
 • Ve Çok Daha Fazlası...

FLAMINGO FAMILY CLUB APP

Size özel hazırlanan telefon uygulaması ile ihtiyaç duyduğunuz her anı yönetebilmenizi ve katılacağınız etkinlikleri belirleyebilmenizi sağlar.

Sadece dışarıda değil, evinizin içindeki huzurlu ortamı da hedefler.

My assistant başlığı altında hayatınıza girecek ve vazgeçilmezlerinizden olacağını düşündüğümüz hizmetlerimizi anlatmama izin verin;

ARAÇ HİZMETİ

OTO YIKAMA VE OTO BAKIM;

Arabanıza dair zaman alan işlemlerinizi biz devralıyoruz.

EV HİZMETİ:

OYUN ABLASI;

Çocuklarımız için uzman eğiticiler ve bakıcılar ile güvenilir ortamlar oluşturur. ‘’Biz yanında olmasak bile ufacık bir yaka kamerasıyla, gözümüz arkada kalmamış olur.

YARDIMCI İSTİYORUM;

Misafirlerinizi ağırlarken yardımcı mı lazım oldu? Arayın gelsin, ister ikramlarınızda, ister servisinizde size yardım etsin, hanımların üzerinden yükü biraz da olsa almayı hedefliyoruz.

HASTA YAŞLI BAKIM;

Bir hastayı tedavi eden doktordur, kurtarıcı ise hastabakıcıdır. Evde hasta veya yaşlı anne babanız mı var kimseye bırakamıyor musunuz? Dileyin biz yanınızda olalım.

SOS SERVİSİ

YOLDA KALDIM (ÇEKCİ), YOLDA KALDIM (BENİ ALIN), KAPIDA KALDIM (ÇİLİNGİR YOLLA);

Aracınızla yolda mı kaldınız ya da kapıda mı kaldınız... İsteyin çekiciniz, isteyin çilingiriniz bir konumunuzla hemen gelsin.

KAP GETİR KAP GÖTÜR

KAP GETİR (NE GELECEK,NEREDEN GELECEK );

Telaşlı bir gün mü? Zamanınız dar, işleriniz çok mu? Dışarıdan alınması gereken şeyler mi var? Bir telefonla istediğim her şey gelsin. Siz evinizden çıkmayın biz size getirelim... Yeter ki siz talep edin...

KAP GETİR KAP GÖTÜR (NE GELECEK, NEREDEN GELECEK,NEREYE GİDECEK);

Arabanız mı bozuldu, Birileri bir yerlere mi bırakılacak veyahut alınacak arayın size özel şoförünüz kapınızda olsun, Siz değerli dostlarınızla hoş sohbettesiniz ama okuldan çocuğunuzun mu alınması gerekiyor, bir tuşunuzla özel şoför ve hostesimiz istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere bıraksın... Siz sohbetinizi bölmeyin.

ORGANİZASYON

DOĞUM GÜNÜ VE YIL DÖNÜMÜ;

Sevdiklerimizi mutlu etmek için birçok plan yapıyor ve bir müddet sonra ne yapacağımızı bilemiyor muyuz, izin verin sizleri şaşırtalım. Birbirinden farklı doğum günü ve yıl dönümü konseptlerimizle sevdiğiniz insanları FLAMINGO FAMILY CLUB farkıyla mutlu etmek artık sizin elinizde... Değer verdiklerinize artık hediye almanızda çok kolay... Çünkü sizi kendiniz kadar iyi tanıyan FLAMINGO FAMILY CLUB personelleri hediye tercihinizde de yanında

YEMEK VE EĞLENCE REZERVASYONU;

Sadece Kayseri’de değil biz şehir dışına çıktığınızda da yanınızdayız... Siz değerli vaktinizi restoran ve eğlence rezervasyonlarıyla ya da çocuklarınızın bakımı ve ulaşım için harcamayın...

SEYAHAT

GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ, KONAKLAMA, TRANSFER;

Seyahat türünüz, gitmek istediğiniz ama karar veremediğiniz her nokta da size danışmanlık hizmeti vereceğiz...

MODA DANIŞMANI

DAVETİN NİTELİĞİ, NASIL GİYİNMEK İSTİYORSUNUZ,VARSA ODAK ÜRÜN;

Hanımlar, katıldığınız davetlerde ne giyeceğinizi bilemiyor, trendi takip etmek mi istiyorsunuz, Kıyafetinizden makyajınıza kadar yanınızdayız. Moda danışmanı hizmetimiz emrinize amade.

DİYETİSYEN;

Sağlıklı mı beslenmek istiyorsunuz? Diyetisyene gidecek zamanınız yok mu? Yada yoğunluğunuz nedeniyle öğünlerinizi takip mi edemiyorsunuz? Sadece telefonunuz ile ulaşabileceğiniz diyetisyeniniz sizin için aylık diyet programlarınızı hazırlayacak ve sizi sağlıklı yaşama teşvik edici hatırlatmalar yapacaktır.

Peki bütün bu ayrıcalıklara kavuşmak için Ne mi gerekli ?
FLAMINGO FAMILY CLUB YOUR FAMILY YOUR WORLD

MARKALAR

Sevdiğiniz markalarda indirimli alışveriş yapın!

KEŞFEDİN