HİZMETLERİMİZ

Size özel hazırlanan telefon uygulaması ile ihtiyac duydugunuz her anı yönetebilmenizi ve katılacağınız etkinlikleri belirleyebilmenizi sağlar.

OTO YIKAMA VE OTO BAKIM

Arabanıza dair zaman alan işlemlerinizi biz devralıyoruz. Siz ailenizle ve arkadaşlarınız ile zamanınızı geçirirken geri kalan işler bizde...

Kına
Kokteyl

YARDIMCI İSTİYORUM

Misafirlerinizi ağırlarken yardımcı mı lazım oldu? Arayın gelsin, ister ikramlarınızda, ister servisinizde size yardım etsin, hanımların üzerinden yükü biraz da olsa alıyoruz.

HASTA YAŞLI BAKIM

Bir hastayı tedavi eden doktordur, kurtarıcı ise hastabakıcıdır. Evde hasta veya yaşlı anne babanız mı var kimseye bırakamıyor musunuz? Dileyin biz yanınızda olalım.

Toplantı
Düğün

YOLDA KALDIM (ÇEKCİ), YOLDA KALDIM

Yolda mı kaldınız sizi alacak hiç kimseye mi ulaşamadınız sizin için artık biz varız... Siz isteyen bir konumunuzla hemen yanınızdayız...

KAPIDA KALDIM (ÇİLİNGİR YOLLA)

Hayatta her şey, her zaman yolunda gitmez, aracınızla yolda mı kaldınız ya da kapıda mı kaldınız... Sevdiklerinize size özel hazırlanmış telefon uygulamamız ile ulaşabilirsiniz, biz mi? Biz zaten yanınızdayız, isteyin çekiciniz, isteyin çilingiriniz hemen gelsin.

Nişan
Düğün

KAP GETİR

Dışarıdan alınması gereken şeyler mi var? Bir telefonla istediğiniz her şey gelmesin mi, gelsin. Hayal değil, siz isteyin, olsun. Özel ihtiyaçlarınız mı eksik? Ya da Çocuğunuzun ilacı mı? Siz evinizden çıkmayın biz size getirelim... Yeter ki siz talep edin...

KAP GETİR KAP GÖTÜR

Arabanız mı bozuldu, birileri bir yerlere mi bırakılacak veyahut alınacak arayın size özel şoförünüz ve hostesiniz kapınızda olsun. Siz değerli dostlarınızla hoş sohbettesiniz ama okuldan çocuğunuzun mu alınması gerekiyor, bir tuşunuzla özel şoför ve hostesimiz istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere bıraksın... Siz sohbetinizi bölmeyin.

Nişan
Düğün

DOĞUM GÜNÜ VE YIL DÖNÜMÜ

Sevdiklerimizi mutlu etmek için birçok plan yapıyor ve bir müddet sonra ne yapacağımızı bilemiyormuyuz? Birbirinden farklı doğum günü ve yıl dönümü konseptlerimizle sevdiğiniz insanları FLAMINGO FAMILY CLUB farkıyla mutlu etmek artık sizin elinizde... Değer verdiklerinize artık hediye almanızda çok kolay. Çünkü sizi kendiniz kadar iyi tanıyan FLAMINGO FAMILY CLUB personelleri hediye tercihinizde de yanında.

YEMEK VE EĞLENCE REZERVASYONU

Sadece Kayseri’de değil biz şehir dışına çıktığınızda da yanınızdayız... Siz değerli vaktinizi restoran ve eğlence rezervasyonlarıyla ya da çocuklarınızın bakımı ve ulaşım için harcamayın... Siz isteyin biz orada da siz için her şeyi halledelim.

Nişan
Düğün

GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,KONAKLAMA,TRANSFER

Tatil planlarınızda mı? Burada da yanınızdayız. Seyahat türünüz, gitmek istediğiniz ama karar veremediğiniz her nokta da size danışmanlık hizmeti vereceğiz... Siz isteyin yeter... Seyahat ve transfer işlemlerinizde bir telefon uzaklıkta...

DİYETİSYEN

Sağlıklı mı beslenmek istiyorsunuz? Diyetisyene gidecek zamanınız yok mu? Ya da yoğunluğunuz nedeniyle öğünlerinizi takip mi edemiyorsunuz? Sadece telefonunuz ile ulaşabileceğiniz diyetisyeniniz sizin için aylık diyet programlarınızı hazırlayacak ve sizi sağlıklı yaşama teşvik edici hatırlatmalar yapacaktır.

Nişan
Düğün

PLAY STORE

Play Store üzerinden uygulamamızı kolaylıkla indirebilirsiniz.

APP STORE

App Store üzerinden uygulamamızı kolaylıkla indirebilirsiniz.

Nişan