ÜYELİK KOŞULLARI

FLAMINGO FAMILY CLUB

AİLE PROJESİNE KATILIM KOŞULLARI

Bu kulübe katılmanın ilk ve önemli şartı evli olmaktır.

Üyelik Talebinde bulunan kişilerin kabulu için en az 2 (iki) ila en fazla 5 (beş) FFC üyesi referansı gerekmektedir. Referanslar FFC yönetim kurulu tarafından değerlendirilecektir.

ÜYENİN HAKLARI VE SORUMLULUKLARI

Flamingo Family Club Kart sahibi ile birlikte eşi ve 18 yaş altı bekar çocukları da direkt olarak üyelik hakkı kazanırlar.

Etkinliklere Flamingo Family Club üyesi , eşi ve çocukları dışında misafir kabul edilmesi durumu yalnızca FFC yönetiminin insiyatifindedir.

Sadece üyelerin kullanım hakkına sahip olduğu FFC APP, üyelerimizin istek ve fikirleri doğrultusunda, etkinliklerin belirlenerek şekillenmesi ve organize edilmesi aşamasında kullanılacak mobil uygulamadır.

FFC üyesi, üyeliğinin kabulünden itibaren 20 (Yirmi) iş günü içerisinde,FFC Aplikasyonunun kullanım hakkına da sahip olur.

FFC üyelik anlaşmasında belirtilecek olan banka tarafından sağlanacak provizyon kartına, yıllık üyelik ücreti yatırılması kart sahipleri takibindedir.

Yapılacak etkinliğin içeriğine FFC APP ‘den üyelerimizin fikir , düşünce ve istekleri doğrultusunda, anket yöntemi ile karar verilecektir.

Kart sahiplerinin katılacağı biletli etkinliklere katılımdan cayma durumunda, diledikleri bir FFC üyesine bilet devri/hediyesi mümkündür.

FFC’nin belirlediği üyeler haricindeki üyelik talebinde bulunan kişilerin kabulu için en az 2(İki) ila en fazla 5(Beş) FFC üyesi referansı gerekmektedir. Referanslar FFC yönetim kurulu tarafından değerlendirilecektir.

Etkinlik anında olumsuz ve diğer üyelerimizi rahatsız edebilecek davranışlar sergileyen kişi ve kişiler için uyarı veya üyelik iptali verilecektir.İptal üyeliklerde para iadesi yoktur.(Olumsuz davranışları şekli ve niteliği FFC insiyatifinde belirlenecektir.Karar mercii FFC’dir.)

FFC üyelerinin etkinlik kıyafetleri konseptlere uygun olmalıdır.

FFC ,üyelerine ayda en az 1 etkinlik gerçekleştireceğini taahhüt eder.

FFC,üyeleri arasında din,dil,ırk,politik görüş veya düşünce ayrımı yapmaksızın bir ve eşit tutar.

FFC üyesi üyelik kabulünden 6 ay sonra cayma hakkına sahiptir.O güne kadar almış olduğu ücretsiz hizmetler hesaplanır üyelik hizmetinden kalan hakları kişiye iadesi yapılır.

FFC sahipliğinde gerçekleştirilecek organizasyonlarda, güvenliğinizin sağlanmasının yanı sıra, kişi ya da kişilerce girilen bir tartışma ya da oluşabilecek bir kazada FFC sorumluluk kabul etmez, sorumluluk zarara uğratanındır.

ADRESLERE BİLDİRİM

Bu sözleşmenin ilk sayfasında yazılı adresler taraflar arasında yapılacak tüm yazışmalarda geçerli olup bu adreslere gönderilen belgeler karşı tarafa ulaşmış sayılır. Adreslerde olabilecek değişikliklerin en geç 15 gün içinde karşı tarafa yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde eski adreslere yapılan gönderimler geçerli olacaktır.

YETKİ ŞARTI

İş bu sözleşmeden doğacak olan ihtilaflarda KAYSERİ Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

ÖDEME ŞARTI

FFC üyesi ödemeniz FLAMINGO FAMILY CLUP APP uygulaması tarafından kredi kart bilgilerinizle gerçekleşecektir. Sözleşme imzalandıktan sonra 7 (Yedi) iş gün içerisinde yapacağımı taahhüt ederim.

AİLEMİZE KATILIN